Sıkça Sorulan Sorular

Biletimi kredi kartı ile aldım. Ama Kredi Kartı bana ait değil. Bileti mutlaka kredi kartı sahibi mi almak zorunda?
Size en yakın Satış Ofisimizden, Online Bilet Sistemimizin vermiş olduğu Referans numarasını belirterek biletinizi alabilirsiniz. Satış Ofisimizdeki yetkililer bilet teslimi yaparken kimlik kontrolü yapacak ve "TC kimlik numaranız" biletinizin üzerine yazılacaktır. Kimlik kontrolü yapılmadan bilet teslimi yapılmamaktadır.

TC kimlik numaramı bilet satış yetkilisine vermek zorunda mıyım?
T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu çerçevesinde hazırlanan Karayolu Taşıma Yönetmeliğinin 48-A maddesi uyarınca düzenli yolcu taşımalarında, yetki belgesi sahipleri ve satış ofisleri her yolcu için ayrı bilet düzenlemek zorundadırlar. Her yolcunun bilgileri ( Adi - Soyadı / TC kimlik numarası ) her bilet için ayrı ayrı düzenlenmelidir. Bu nedenle TC kimlik numaranızı ilgili süreçte mutlaka kullanmanız ve yetkilimize bildirmeniz sizin de güvenliğiniz için son derece önemlidir.

İnternet sitenizden rezervasyon yapıp daha sonra bilet satış ofislerinizden nakit olarak satın alabiliyor muyuz?
Online Satış sayfamızdan maalesef Rezervasyon yapılamamaktadır. Rezervasyon için size en yakın Satış Ofisimizi ziyaret edebilir ya da  Çağrı Merkezimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İnternet üzerinden almış olduğum e-biletimi ne zamana kadar bilete çevirmeliyim?
Online aldığınız bileti size en yakın Satış Ofisimizden seferin hareket saatinden en az 30 dakika önce almanız gerekmektedir.

Online satış sayfanızdan istediğim seferi seçiyorum ancak koltuk seçimi yapamıyorum?
Koltuk seçimi yapamamanızın nedeni, seferde boş koltuğun olmamasıdır. Başka bir sefer için seçim yapmayı deneyiniz.

CVV Kodu Nedir?
CVV Kodu Kredi Kartınızın arka yüzünde yer alan 3 haneli Güvenlik Numarasıdır.

Online yapmış olduğum bilet alım işlemi sonrasında e-mail adresime bilet bilgi e-maili ulaşmadı. Ne yapmam gerekiyor?
İşlem sonrasında sistemde kayıtlı bulunan e-mail adresinizin gelen/önemsiz kutusunu kontrol ediniz. E-mail ulaşmamış ise Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Bu Site Alt Yapısı İle Hazırlanmıştır
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nıinceleyebilirsiniz.